אדניות לבית

מי לא מכיר את המשפט: "אין כמו בבית" ואכן הבית שלנו הוא המקום בו כל אחד מאיתנו רוצה להרגיש נוח ונעים. אנו מטפחים את ביתנו שיהיה נקי, מעצבים ומקשטים אותו שיהיה אסתטי וכייף לנו לגור בו.
כחלק מטיפוח ביתנו, מאז ומעולם אנשים הקדישו פינות לצמחייה על מנת להכניס את הטבע אלינו הביתה וכך "נולד" הביקוש הלא קטן לרכוש אדנית לבית.

סינון
מספר המוצרים בסל : 0
  1. קטלוג מוצרים
  2. דקו כד
  3. /
  4. אדניות לבית
אדנית בלקונרה למרפסת במראה אבן

אדנית בלקונרה למרפסת במראה אבן

אדנית בלקונרה למרפסת במראה אבן – חברת  LECHUZA

אדנית בגימור מראה אבן מט

מגיעה בשני גדלים: 50cmו 80cm .


 

אדנית זו כוללת ערכת השקיה של Lechuza המאפשרת לצמח לגדול ולפרוח בצורה מושלמת. מאגר המים שקיים בעציץ מאפשר להשקות את העציץ אחת ל 1-4 שבועות בלבד תלוי במיקום (חוץ/פנים).

 

האדנית ניתנת לתלייה על מעקה או קיר.

 

טיפ: תקע ניקוז יוסר כדי לאפשר עודף מי גשמים לניקוז כאשר נעשה שימוש בחוץ.

 

*ניתן להוסיף  מתלים למעקה.

מחיר: 321
אדנית טריפל קיוב קולור

אדנית טריפל קיוב קולור

אדנית טריפל קיוב קולור – חברת  LECHUZA

 

אידאלי להניח על אדן החלון, מדפים קטנים, מזנונים או שולחנות.מושלם לגידול צמחי תבלין בבית.


מידות: 14x40x13.5cm 

כד בגימור אריגה,מגיע בשלושה צבעים.

האדנית מתאימה לשתילה שלושה צמחים בצורה מיידית וקלה . אין צורך לשתול מחדש באדנית פשוט להניח את עציץ הגדילה כפי שנקנה במשתלה. (ניתן גם לשתול במיכל השתילה) 

מערכת ההשקיה המשולבת עם מאגר מים המספקים לצמח לחות באופן עצמאי ואמין. מפלס המים מראה את הזמן להוסיף מים , כך שהצמח מושקה בצורה אופטימלית לאורך זמן.

אדנית טריפל קיוב טרנד כוללת מתלים לתליה על מעקה מרפסת . יש להסיר פקק ניקוז  בשימוש כדי לאפשר למי גשמים להתרוקן כאשר נעשה שימוש בחוץ. ניתן להחזיר את הפקק מחדש לשימוש פנים.*מתאים לקיר ירוק ביתי ניתן לרכוש בנפרד פס מתכת ומתלה מגנטי.

כמות
מחיר: 228
אדנית קררו

אדנית קררו

אדנית קררו – חברת  LECHUZA

 

אדנית בגימור מבריק או מטאלי

גודל האדנית :  75x30x42.5cm
נפח שתילה 52l


 

עם אדנית  זו ניתן ליצור הפרדה בחללים גדולים באמצעות שתילת נפח צמחים גדול צפוף וגבוה.

 

האדנית כוללת ערכת השקיה של Lechuzaהמאפשרת לצמח שלך לגדול ולפרוח בצורה מושלמת. מאגר המים שקיים בעציץ מאפשר לצמח לגדול ולהתפתח בצורה אופטימלית ולהשקות את העציץ אחת ל 1-4 שבועות בלבד ,תלוי במיקום (חוץ/פנים).
ערכת ההשקיה כוללת גלגלים נסתרים המאפשרים ניידות האדנית בקלות.

 


כמות
מחיר: 1,184
אדנית טריו למרפסת קוטג

אדנית טריו למרפסת קוטג

אדנית טריו למרפסת קוטג – חברת  LECHUZA

 

אדנית בגימור ראטן.

מגיע בשני גדלים: 100x30 , 129x40

אדנית זו כוללת ערכת השקיה של Lechuza המחולקת לשלושה מכלי שתילה.

 

ערכת ההשקיה מאפשרת לצמח לגדול ולפרוח בצורה מושלמת. מאגר המים שקיים בעציץ מאפשר להשקות את העציץ אחת ל 1-4 שבועות בלבד תלוי במיקום (חוץ/פנים).

מכלי השתילה כוללים ידיות נשיאה .

תקע ניקוז: יוסר כדי לאפשר עודף מי גשמים לניקוז כאשר נעשה שימוש בחוץ

 

*ניתן להוסיף מוצרים משלמים : מעמד לאדנית וסורג לצמחיה.

כמות
מחיר: 1,157

אדנית לבית בשונה מעציץ פלסטיק פשוט היא בדרך כללית מעוצבת יותר והרעיון היא שלא רק תספק כלי הכלה לצמח שאנו רוצים לגדל בבתינו אלא גם תתאים לעיצוב של המרחב בו היא נמצאת: לסגנון שבו עיצבנו את הסלון או המטבח ותתאים בגודל, בצבעים ובסגנון הכולל של העיצוב. ניתן להשיג היום אדנית לבית כמעט בכל גודל והן עשויות מחומרים שונים החל מאדניות מפלסטיק, אדניות מאבן ועד אדנית לבית מעוצבת מעץ והן נמכרות במחיר השווה לכל כיס.

 

כאשר אנו מכניסים אדנית לבית רצוי שנבחר עבורה צמחייה מתאימה, כזו שתחזיק מעמד לאורך זמן ועל פי רוב רצוי לקחת בחשבון את כמות האור הקיימת בחלל כיון שיש לצמחים שונים צורך בכמויות שונות של אור. תוכלו לא רק לרכוש דרכינו אלא גם להתייעץ עימנו מהי הצמחייה המתאימה ביותר לאדנית לבית שבחרתם להכניס.

 

חשוב שאדנית לבית תהיה בעלת אטימה טובה על מנת שתוכלו להשקות את הצמחים שבה מבלי להרטיב את רצפת הבית בכל פעם שתשקו אותה וקבלו טיפ חשוב נוסף: נמליץ לכם לבדוק לגביי אדנית לבית האם היא עם גלגלים או ללא כלומר האם מדובר באדנית לבית שניתן להזיז אותה ממקום למקום בקלות יחסית- דבר זה יעזור לנו בכמה הקשרים: גם ייקל עלינו כאשר אנחנו מנקים את הבית ואנו רוצים להזיז את האדנית ולנקות סביבה וגם במצבים מסויימים כאשר אנו חוגגים אירוע מסוים ומארחים כמות גדולה יותר של אנשים בבתינו, במצב כזה יהיה נוח יותר לו ניתן להזיז את האדנית לבית ממקומה הקבוע- הן לטובת האורחים שזקוקים ליותר מקום והן לטובת הצמחייה שבאדנית שתישמר ותהיה מוגנת עד אשר תסתיים המסיבה והם ישובו לקשט את הפינה שבה נמצאים תמיד.

logo בניית אתרים