לחץ פעמיים לעריכת הטקסט


אדניות לבית

מי לא מכיר את המשפט: "אין כמו בבית" ואכן הבית שלנו הוא המקום בו כל אחד מאיתנו רוצה להרגיש נוח ונעים. אנו מטפחים את ביתנו שיהיה נקי, מעצבים ומקשטים אותו שיהיה אסתטי וכייף לנו לגור בו.
כחלק מטיפוח ביתנו, מאז ומעולם אנשים הקדישו פינות לצמחייה על מנת להכניס את הטבע אלינו הביתה וכך "נולד" הביקוש הלא קטן לרכוש אדנית לבית.

מספר המוצרים בסל : 0

אדנית לבית בשונה מעציץ פלסטיק פשוט היא בדרך כללית מעוצבת יותר והרעיון היא שלא רק תספק כלי הכלה לצמח שאנו רוצים לגדל בבתינו אלא גם תתאים לעיצוב של המרחב בו היא נמצאת: לסגנון שבו עיצבנו את הסלון או המטבח ותתאים בגודל, בצבעים ובסגנון הכולל של העיצוב. ניתן להשיג היום אדנית לבית כמעט בכל גודל והן עשויות מחומרים שונים החל מאדניות מפלסטיק, אדניות מאבן ועד אדנית לבית מעוצבת מעץ והן נמכרות במחיר השווה לכל כיס.

 

כאשר אנו מכניסים אדנית לבית רצוי שנבחר עבורה צמחייה מתאימה, כזו שתחזיק מעמד לאורך זמן ועל פי רוב רצוי לקחת בחשבון את כמות האור הקיימת בחלל כיון שיש לצמחים שונים צורך בכמויות שונות של אור. תוכלו לא רק לרכוש דרכינו אלא גם להתייעץ עימנו מהי הצמחייה המתאימה ביותר לאדנית לבית שבחרתם להכניס.

 

חשוב שאדנית לבית תהיה בעלת אטימה טובה על מנת שתוכלו להשקות את הצמחים שבה מבלי להרטיב את רצפת הבית בכל פעם שתשקו אותה וקבלו טיפ חשוב נוסף: נמליץ לכם לבדוק לגביי אדנית לבית האם היא עם גלגלים או ללא כלומר האם מדובר באדנית לבית שניתן להזיז אותה ממקום למקום בקלות יחסית- דבר זה יעזור לנו בכמה הקשרים: גם ייקל עלינו כאשר אנחנו מנקים את הבית ואנו רוצים להזיז את האדנית ולנקות סביבה וגם במצבים מסויימים כאשר אנו חוגגים אירוע מסוים ומארחים כמות גדולה יותר של אנשים בבתינו, במצב כזה יהיה נוח יותר לו ניתן להזיז את האדנית לבית ממקומה הקבוע- הן לטובת האורחים שזקוקים ליותר מקום והן לטובת הצמחייה שבאדנית שתישמר ותהיה מוגנת עד אשר תסתיים המסיבה והם ישובו לקשט את הפינה שבה נמצאים תמיד.

טואול בניית אתרי אינטרנט