אדניות למרפסת

עבור רבים מאיתנו גינה היא מקום מפלט למנוחה ורגיעה של סוף היום או מקום נפלא לפתוח בו את הבוקר ברוגע ונחת עם קפה אויר צח וציוץ ציפורים, רגע לפני שאנו צוללים ליומינו העמוס. אותו השימוש עושים אנשים רבים גם במרפסת ביתם המעניקה להם את אותו הרוגע ו"פינה שקטה" ולכן חשוב לאנשים רבים להשקיע במראה של מרפסת ביתם שתהיה נעימה מעוצבת ומפנקת ורבים פונים אלינו על מנת להתקין אדנית למרפסת שתתאים לה.

סינון
מספר המוצרים בסל : 0
  1. קטלוג מוצרים
  2. דקו כד
  3. /
  4. אדניות למרפסת
אדנית למרפסת בלקונרה קולור

אדנית למרפסת בלקונרה קולור

אדנית בלקונרה למרפסת קולור– חברת  LECHUZA

 

אדנית בגימור חלק מט

המגיעה בשני גדלים: 50cm ו 80cm.

 

האדנית כוללת ערכת השקיה של Lechuza המאפשרת לצמח לגדול ולפרוח בצורה מושלמת. מאגר המים שקיים בעציץ מאפשר להשקות את העציץ אחת ל 1-4 שבועות בלבד תלוי במיקום (חוץ/פנים).
האדנית ניתנת לתלייה על מעקה או קיר.

 

טיפ: תקע ניקוז יוסר כדי לאפשר עודף מי גשמים לניקוז כאשר נעשה שימוש בחוץ.

 

*ניתן להוסיף  מתלים למעקה.


כמות
מחיר: 285
אדנית דלתא

אדנית דלתא

אדנית  דלתא  - חברת LECHUZA

גודל המתאים לכל מרחב. 

האדנית מגיעה בשני גדלים .

גימור מבריק .

כל אדנית מצוידת במערכת ההשקיה של Lechuza המאפשרת לצמח שלך לגדול ולפרוח בצורה מושלמת. מאגר המים שקיים בעציץ מאפשר לצמח לגדול ולהתפתח בצורה אופטימלית ולהשקות את העציץ אחת ל 2-4 שבועות.

 


כמות
מחיר: 185
אדנית טריפל קיוב פרימיום

אדנית טריפל קיוב פרימיום

אדנית טריפל קיוב פרימיום – חברת  LECHUZA

 

אידאלי להניח על אדן החלון, מדפים קטנים, מזנונים או שולחנות.מושלם לגידול צמחי תבלין בבית.


מידות: 14x40x13.5cm 

כד בגימור מבריק,מגיע בשלושה צבעים.

האדנית מתאימה לשתילת שלושה צמחים בצורה מיידית וקלה . אין צורך לשתול מחדש באדנית פשוט להניח את עציץ הגדילה כפי שנקנה במשתלה. (ניתן גם לשתול במיכל השתילה) 

מערכת ההשקיה המשולבת עם מאגר מים המספקים לצמח לחות באופן עצמאי ואמין. מפלס המים מראה את הזמן להוסיף מים , כך שהצמח מושקה בצורה אופטימלית לאורך זמן.


*מתאים לקיר - ירוק ביתי ניתן לרכוש בנפרד פס מתכת ומתלה מגנטי

כמות
מחיר: 282
אדנית בלקונרה למרפסת קוטג

אדנית בלקונרה למרפסת קוטג

אדנית בלקונרה למרפסת קוטג – חברת  LECHUZA

 

אדנית בגימור ראטן

מגיעה בשני גדלים: 50cm ו 80cm .

 

אדנית זו כוללת ערכת השקיה של Lechuza המאפשרת לצמח לגדול ולפרוח בצורה מושלמת. מאגר המים שקיים בעציץ מאפשר להשקות את העציץ אחת ל 1-4 שבועות בלבד תלוי במיקום (חוץ/פנים).

האדנית ניתנת לתלייה על מעקה או קיר.

טיפ: תקע ניקוז יוסר כדי לאפשר עודף מי גשמים לניקוז כאשר נעשה שימוש בחוץ.

 

*ניתן להוסיף  מתלים למעקה.


כמות
מחיר: 285

כיצד להתאים את אדניות המרפסת לצמחייה המושלמת

לא כל צמח מתאים לשתילה בכל אדנית למרפסת, יש לקחת בחשבון את גודל המרפסת אשר אליה נתאים את גודל האדנית למרפסת ובהתאמה נבחר את הצמח שנשתול בה. למרפסת גדולה נבחר אדנית למרפסת גדולה יותר ובכך נוכל לשתול בהן צמחים גדולים יותר ואף שיחים או עצים. למרפסת קטנה יותר נבחר אדנית למרפסת קטנה יותר שבה נשתול צמחים קטנים יותר כגון פרחים. כאמור, כל צמח זקוק למקום באדנית להצמיח שורשים על מנת להתקיים ולגדול ועל כן אנו מקפידים לבחור את הצמח שנשתול על פי מה שמאפשר גודלה של האדנית למרפסת.

 

כמובן שהצמחים שנבחר לאדנית למרפסת יהיו גם על פי העדפותיו של כל לקוח ולקוח- יש לאנשים רבים גם בצמחים העדפות כאלה ואחרות או אף העדפות לגוונים מסוימים שהם אוהבים יותר והעדפות אלו ישפיעו גם ולא מעט על בחירת הצמחייה לאדנית למרפסת.

אדנית למרפסת ניתן לשלב גם במרפסות סגורות וגם במרפסות פתוחות כל ההבדל הוא בסוג הצמח שיש לבחור או שיקולים כמו כיוון המרפסת למשל: באדנית למרפסת שפונה לכיוון כזה שיש בה שעות רבות של שמש נבחר צמחים עמידים שאוהבים שמש ואילו אדנית למרפסת אשר ממוקמת במרפסת מקורה שיש בה צל רוב היום, נבחר צמחים אחרים שמשגשגים יפה בסביבה מוצלת.



בחירת אדניות למרפסת

אדניות לא רק חסכוניות הן מעניקות מראה נעים, הן גם מסייעות בשמירה על הצמחיה שבהן. אדניות יכולות לשמור על מים לאורך זמן, וכך לסייע לצמחיה לגדול בצורה בריאה ויפה. ואף שלא כל אחד הוא "אדנית מטופחת",   הן מציעות  פתרון יעיל לאלו שלא מתפתחים את הצמחיה בכל יום.

בכדי ליצור או לשדרג גינה מרהיבה ומעניינת במרפסת, הבחירה הנכונה של אדניות היא צעד חשוב. האדניות הן לא רק כלי גינון, אלא גם אלמנט עיצובי שמשפיע על המראה והאווירה במקום. 

קריטריונים חשובים לבחירת אדניות : 

גודל המרפסת - בחירת אדניות חייבת להתאים לגודל המרפסת. אם המרפסת גדולה, אפשר לשדרג את המראה באדניות גדולות ובגובה שיתאים לצמחיה גבוהה יותר. מרפסת קטנה תתאים יותר לצמחיה קטנה .

סגנון העיצוב של המרפסת כגון קלאסי / מודרני / רומנטי -בחירת האדניות עוברת גם דרך הסגנון העיצובי שלך. האדניות צריכות להתאים לסגנון הבית והעיצוב הכללי של המרפסת

חומרים - בחירת החומר הנכון עשויה להשפיע על העמידות והמראה הכללי של האדניות. החומרים הנפוצים הם עץ, מתכת, בטון, פלסטיק ועוד. כל חומר יש לו היתרונות והחסרונות שלו, וכדאי לשקול את תנאי המזג האוויר באזור שלך, העמידות לזמן והמראה הכללי.

logo בניית אתרים