לחץ פעמיים לעריכת הטקסט


אדניות למרפסת

עבור רבים מאיתנו גינה היא מקום מפלט למנוחה ורגיעה של סוף היום או מקום נפלא לפתוח בו את הבוקר ברוגע ונחת עם קפה אויר צח וציוץ ציפורים, רגע לפני שאנו צוללים ליומינו העמוס. אותו השימוש עושים אנשים רבים גם במרפסת ביתם המעניקה להם את אותו הרוגע ו"פינה שקטה" ולכן חשוב לאנשים רבים להשקיע במראה של מרפסת ביתם שתהיה נעימה מעוצבת ומפנקת ורבים פונים אלינו על מנת להתקין אדנית למרפסת שתתאים לה.

מספר המוצרים בסל : 0

לא כל צמח מתאים לשתילה בכל אדנית למרפסת, יש לקחת בחשבון את גודל המרפסת אשר אליה נתאים את גודל האדנית למרפסת ובהתאמה נבחר את הצמח שנשתול בה. למרפסת גדולה נבחר אדנית למרפסת גדולה יותר ובכך נוכל לשתול בהן צמחים גדולים יותר ואף שיחים או עצים. למרפסת קטנה יותר נבחר אדנית למרפסת קטנה יותר שבה נשתול צמחים קטנים יותר כגון פרחים. כאמור, כל צמח זקוק למקום באדנית להצמיח שורשים על מנת להתקיים ולגדול ועל כן אנו מקפידים לבחור את הצמח שנשתול על פי מה שמאפשר גודלה של האדנית למרפסת.

 

כמובן שהצמחים שנבחר לאדנית למרפסת יהיו גם על פי העדפותיו של כל לקוח ולקוח- יש לאנשים רבים גם בצמחים העדפות כאלה ואחרות או אף העדפות לגוונים מסוימים שהם אוהבים יותר והעדפות אלו ישפיעו גם ולא מעט על בחירת הצמחייה לאדנית למרפסת.

אדנית למרפסת ניתן לשלב גם במרפסות סגורות וגם במרפסות פתוחות כל ההבדל הוא בסוג הצמח שיש לבחור או שיקולים כמו כיוון המרפסת למשל: באדנית למרפסת שפונה לכיוון כזה שיש בה שעות רבות של שמש נבחר צמחים עמידים שאוהבים שמש ואילו אדנית למרפסת אשר ממוקמת במרפסת מקורה שיש בה צל רוב היום, נבחר צמחים אחרים שמשגשגים יפה בסביבה מוצלת.

טואול בניית אתרי אינטרנט