לוגו חברת יובלים

הדברה לגינה

כשאנו מגיעים להקים גינה צמודה לבית פרטי יש כמה אלמנטים שאנו מבצעים: כמובן שלפני הכל מתכננים ביחד עם הלקוח את מראה הגינה על פי בקשותיו והעדפותיו של הלקוח, בהמשך מנקים, מכינים תשתיות,
רוכשים את כל הצמחים ואביזרי הגינה תאורת גן אדניות ואביזרי קישוט ומתחילים בהקמתה. אחד הדברים שלקוחות רבים שוכחים ואנו תמיד ממליצים לעשות הוא הדברה לגינה.

מספר המוצרים בסל : 0

למעשה הדברה לגינה היא חשובה וחיונית מאוד להנאה שלמה מהגינה שהרי השאיפה של כולנו היא בסוף יום או בסופי השבוע, אולי לבד בנחת ואולי עם משפחה או חברים לשבת בגינה בכייף בנינוחות ולהירגע בחוץ באוויר הצח להנות מיופי השמיים ולהנות מיופייה של הצמחייה הירוקה והצבעונית. אחד הדברים שעלולים לפגום בהנאה זו היא הגעתם של חרקים כאלו ואחרים שעלולים לגרום לנו להרגיש אי נעימות. הדברה לגינה מונעת את המצבים האלה ומותירה גינה נקייה מחרקים, כזו שאפשר להתרווח בה ולהרגיש נינוח.

כמובן הדברה לגינה כמו כל הדברה אחרת יש לה תוקף מומלץ של שנתיים ולכן רצוי אחת לשנתיים להזמין ולחדש את ההדברה לגינה על מנת לשמר את המצב של גינה נקיה מחרקים ומזיקים.

 

ביום ביצוע הדברה לגינה רצוי לאפשר לחומריי ההדברה לשקוע ולהתייבש סופית וכן נמליץ לכם להתרחק למספר שעות משהות בגינה על מנת לשמור על בריאותכם.
האדם שיבצע את הדברה לגינה יגיע בשעה שתיאמתם עימו ונוחה לכם והיא תבוצע תוך פרק זמן לא ארוך של שעה או שעה וחצי לכל היותר, תלוי כמובן בגודלה של הגינה.

ללקוחותינו שברשותם בעלי חיים נציין כי רצוי לבחור בהדברה לגינה שהיא בעלת אישורים מתאימים וכמובן שתמיד רצוי להרחיק גם אותם מהגינה למספר שעות על מנת להגן גם עליהם.

טואול בניית אתרי אינטרנט