לחץ פעמיים לעריכת הטקסט

  1. ראשי
  2. /
  3. קטלוג מוצרים
  4. /
  5. חיפוי קרקע
  6. /
  7. טוף

טוף לגינה

בדף זה תוכלו למצוא מגוון רחב של מצע טוף לגינה - הובלת טוף בשקים תתבצע בין גדרה לחדרה ללא חיוב (במסגרת כללי האתר) ופריקתה תתבצע בנקודת עצירת המשאית בלבד וללא סבלות.

מספר המוצרים בסל : 0

הטוף לגינה קיים כמובן גם בגוונים בהירים כמו טוף שמנת או טוף לבן וטוף לגינה אפור בהיר. בזכות גיוון זה של צבעי הטוף לגינה ניתן לשלבו בגינות בצורות מעניינות מגוונות ולשדרג את המראה של הגינה בצורה משמעותית.

 בנוסף לכך טוף לגינה נחשב זול יחסית וכך יוצא שהערך הוא גבוה ביחס לעלות הנמוכה של המוצר.


לאור העובדה שהוא לא רק חינני ומוסיף גוונים מעניינים אלא גם שמחירו נמוך יחסית, טוף לגינה ניתן ורצוי מאוד לשלב בגינות עם שטחים גדולים במיוחד והוא מצליח למעשה בקלות ומהירות לכסות שטחים גדולים ולהעניק להם מראה מטופח ונעים לעין. טוף לגינה בשונה מצמחיה דורש מינימום של תחזוקה מכיוון שהוא אינו דורש השקיה, גיזום או טיפול על ידי גנן. הדבר היחידי שרצוי להשקיע בו כדי לשדרג ולשמר את מראהו של הטוף לגינה היא תחזוקה של הצמחייה הסמוכה או המשולבת בין שטחי הטוף.

 

אז איך נשמור על מראהו הנקי והיפה של הטוף לגינה לאורך שנים? כאן נסביר דבר חשוב: מתחת לטוף לגינה אנו מותחים יריעה אוטמת שתפקידה למנוע את צמיחתו של העשב השוטה שעלול לעלות ולבצבץ עם השנים מבעד לטוף ובשל כך עם השנים עלול השטח וגם הטוף להיראות מוזנח ופחות יפה. היריעה האוטמת למעשה מונעת את הצמיחה של העשבים השוטים.

 

ללא ספק טוף לגינה הוא אחת הדרכים המעניינות ליצור עיצוב מיוחד לשלב אותו עם צמחיה מגוונת נמוכה, עצים גבוהים או שיחים, משתמשים עימו בעיריות ורשויות וגם לקוחות פרטיים רבים מוסיפים אותו לגינותיהם כדי להקפיץ ולשדרג את המראה של הגינה או כדי לתת מענה פרקטי לכיסוי שטחים גדולים. הוא מתאים ליצירת שבילי גישה ארוכים על ידי הנחת הטוף בצורה מסוימת וניתן ליצור שביל מפותל או בעל מראה מעניין.

יתרון נוסף של הטוף לגינה שהוא קל וניתן לשטיפה וכמו כן בימי חורף ובימים גשומים במיוחד מיי הגשם מחלחלים בקלות בעדו ומונעים הצפות בגינות וגם שיקול פרקטי זה הוא חשוב בבחירת שילוב של טוף לגינה בתהליך עיצוב הגינות.
טואול בניית אתרי אינטרנט