כדים מיוחדים לגינה

הוספת כדים לגינת נוי היא אחת הדרכים היותר מקובלות ופופולאריות להקפיץ ולשדרג את המראה והעיצוב של הגינה. בנוסף ולצד משטחים האחידים של דשא טיבעי, דשא סינתטי או רצועות ששילבו בהם טוף,

רצוי לשלב גם כדים מיוחדים לגינה בהם נוכל לא רק לקשט אלא גם לשלב ממיטב הצמחייה ולגוון במראה של אותה פינה בגינה שלנו.


לכדים לגינה יתרונות ושימושים רבים: ניתן לשתול בהם החל מפרחים, שיחים רבי עונות, צמחים לתה ועד עצים גדולים ומרשימים. כמובן שכאשר עושים שימוש בכדים לגינה חשוב להתאים בין גודל הצמח שאנו שותלים ובין גודל הכד. צמחים עדינים ופרחים יסתפקו בכדים לגינה קטנים יותר ואילו עצים גדולים יותר רצוי יהיה לשתול בכדים לגינה שגודלם גדול הרבה יותר, כזה שיאפשר לעץ להצמיח שורשים נוספים ויהיה לו מספיק מקום להתפתח וכך יתאפשר לעץ לגדול ולהתקיים.


לשאלת הלקוחות שעולה לא פעם אילו כדים מיוחדים לגינה כדאי לי לבחור? אנו אומרים תמיד שזה כמעט כמו לשאול אילו בגדים כדאי לי ללבוש?! צורת צבעי וסגנון הכדים לגינה שנבחר לכם יהיו כאלו שהולכים בהתאמה עם הסגנון האישי שלכם: הסגנון שאתם אוהבים ומתחברים אליו: יש שאוהבים גינות קופצניות יותר בסגנון צבעוני בולט מעורב ושמח - ללקוחות אלו נבחר כדים מיוחדים לגינה צבעוניים ומגוונים. לעומתם, יש לקוחות המתחברים יותר לסגנון קלאסי- יותר "שקט" ורגוע - ללקוחות אלו נבחר כדים מיוחדים לגינה בעלי מראה קלאסי יותר בגוונים יותר שקטים ופחות בולטים.


כמובן שגם כדים מיוחדים לגינה ניתן למצוא גם במגוון צורות: עגולים או מרובעים ואף יש כדים בסגנון רומי כאלה העומדים על רגל אחת ודומים לפסלים איטלקיים. כך או אחרת, בכל סגנון שאותו אתם אוהבים ואליו אתם מתחברים, אנו נשמח לסייע לכם בעיצוב הגינה תוך שילוב כדים מיוחדים לגינה שתאהבו ויעשירו אותה.


למעבר לקטלוג לרכישת כדים לגינה

תמונה של פרחים בתוך כדים מעוצבים

צרו קשר

052-5433931

michal@yuvalim-sdy.com

או השאירו פרטים ונחזור אליכם

logo בניית אתרים