מחשב השקיה לגינה

בעידן שבו יש לכולנו כל כך הרבה סידורים מטלות ותחומי אחריות, אנו מחפשים איך ניתן להקל על חיינו במגוון דרכים כאשר ובראש ובראשונה נחלצים לעזרתנו מכשירים חשמליים,

פיתוח תוכנות ואפיקציות דיגיטליות המקלות על חיינו ומשחררות אותנו מחלק מהטרדות.

וכך, בדיוק כפי שיומן דיגיטלי תפס את מקומו של היומן הידני, גם מחשב להשקיה תפס את מקומה של ההשקיה הידנית.

מחשב השקיה לגינה הינה למעשה מערכת ממחושבת אשר מתוזמנת לתחילת השקיה בשעה מסוימת ומוגדר בדיוק מה משך זמן ההשקיה. מערכת זו ניתנת לכיוון ולהתאמה מחדש בכל רגע.


מחשב השקיה לגינה בעל יתרונות רבים מאוד:


  • מחשב השקיה לגינה מקל על הצורך שלנו לזכור להשקות ואנו יכולים פשוט לסמוך על המערכת בידיעה שהיא תעשה את עבודתה נאמנה בדיוק כפי שהגדרנו לה את צרכי הגינה שלנו והצמחים בה.


  • מחשב השקיה לגינה חוסך זמן במקום לעמוד מידי יום או יומיים להשקות את הגינה באופן ידני דבר שעלול בגינות מסוימות לארוך לא מעט זמן, מחשב ההשקיה יפעיל את המנגנון ויבצע זאת למשך כל הזמן הנדרש.


  • אחד היתרונות במחשב השקיה לגינה הוא בזמן שבו נוסעים לחופשה משפחתית ונעדרים מהבית למספר ימים ואף מספר שבועות. אן צורך לבקש עזרה, "טובות" או לשלם למישהו על כך.. מחשב השקיה לגינה יפעיל את השקיית הגינה ומצבה ישמר יפה כשהיה כשיצאתם לחופשתכם.


  • כאמור למחשב השקיה לגינה ניתן להגדיר את משך הפעולה וגם זמני השקיה ובכך ניתן להתאימו לצרכיי העונה למשל בימיי הקיץ מומלץ להפעיל את זמני ההשקיה בשעות הערב על מנת לחסוך אידוי של מיים מכיון ששעות הבוקר החמות יותר. מצד שני, בימי חורף או נניח בשבוע גשום במיוחד ניתן לסגור את מחשב ההשקיה ולתת לו הוראה שלא לפעול על מנת שלא להעמיס ולהציף את הגינה בעודף מים.

למעבר לקטלוג לרכישת מחשב השקיה

גינה עם צמחייה

צרו קשר

052-5433931

michal@yuvalim-sdy.com

או השאירו פרטים ונחזור אליכם

logo בניית אתרים