לחץ פעמיים לעריכת הטקסט

  1. ראשי
  2. /
  3. קטלוג מוצרים
  4. /
  5. השקיה
  6. /
  7. משאבות ומז"חים

משאבת דישון

לדישון צמחים התפקיד החשוב של הזנת הצמחים שלנו על מנת לשפר ולמקסם את אורך חייהם, עמידותם, פריחתם וחוזקם - כל זה מביא לגינה יפה מטופחת ועמידה שזקוקה לפחות תחזוקה.
בדיוק כמו שאנחנו בני האדם שואפים להזין את גופינו באוכל בריא ומזין שיעניק לנו חוזק ובריאות, כך גם הצמחים זקוקים לדישון שוטף וקבוע.

מספר המוצרים בסל : 0

לשמחתנו בדיוק כפי שבתחומים רבים אחרים הטכנולוגיה מסייעת לנו לבצע פעולות רבות בקלות ובמהירות יותר, כך גם משאבת דישון שהיא בעצם משאבה ששואבת חומרי דישון ומפזרת אותם במי ההשקיה של הגינה ובכך זוכים הצמחים בו זמנית גם למים וגם לחומרים מחזקים מעשירים שישפרו את צמיחתם ועמידותם.

משאבת דישון הפכה כבר מזמן לאחת המערכות שרבים וטובים משלבים במערכות ההשקיה שלהם בין אם מדובר בגינות פרטיות או גינות ציבוריות שבחסות עיריות, ישובים או מועצות אזוריות.

 

אחד היתרונות שמעניקה משאבת דישון היא החיסכון במים - למעשה בכך שמשאבת דישון מספקת לצמח חומרי דישון יחד עם ההשקיה שלו, אנו מזינים את הצמח בחומרים שחשובים לו כמו אשלגן, זרחן, חנקן וחומרים נוספים המסייעים לצמיחתו.

דבר נוסף מעניין שקורה הוא עם השימוש במשאבת דישון, זקוק הצמח לכמות קטנה יותר של מים. יתרון נוסף של דישון עם משאבת דישון הוא בכך שלהבדיל משימוש בדישון ידני שבו יש חשש לבצע דישון עודף או דישון חסר מכיון שהמינון תלוי בבני אדם לעומת זאת משאבות דישון שלמעשה הינן- ממוכנות ובעלות תכנית פעולה המוגדרת לה מראש, נוכל להיות בטוחים שגם כמות הדישון תהיה מדויקת וגם ריכוז חומרי הדישון בתוך המים יהיה מדויק וכך אנו ממקסמים את ההשפעה החיובית המיטיבה של הדישון על הצמחיה.

בסופו של דבר משאבת דישון היא גורם תמיכה חשוב ונכון לבחור בו לכל אחד שחשוב לו מראה וטיפוח של הגינה עם צמחים חזקים ועמידים. 

טואול בניית אתרי אינטרנט