תאורת גן לגינה

חלק מתהליך תכנון הגינה כולל תכנון והענקת מחשבה למיקום תאורת גן לגינה בחלל הגינה. כמובן שיש לקחת בחשבון פרמטרים רבים כמו גודל הגינה,


עד כמה הלקוח מבקש שהגינה תהיה מוארת או אולי הלקוח מבקש רק נקודות אור קטנות לשילוב תאורת גן לגינה עדינה. יש המבקשים להתקין תאורת גן משולבת- כלומר שתהיה


אפשרות להדליק אור רך ועדין ובמקביל למערכת הזו שתהיה גם אפשרות להאיר את הגינה באופן משמעותי יותר וכל הלקוח יוכל לבחור על פי סוג האירוח והאירוע איזו תאורה מתאימה לו לשימוש באתו היום.

חשוב שקודם כל תאורת גן לגינה תיתן מענה פרקטי לצורך של הלקוחות להאיר את רחבת הגינה או אף את הכניסה אליה. יש המשלבים תאורה שנדלקת כתגובה לתנועה כלומר בכל רגע שבו אדם נכנס לשביל הגישה אל הגינה דרכו תואר ויהיה לו קל ונוח יותר. כמובן שתאורה זו גם רגישה לאור כך שהיא תהיה חסכונית בשעות הבוקר בהן יש ממילא אור.


למעשה תפקידה של תאורת גן לגינה אינו פרקטי בלבד אלא היא חלק בלתי נפרד מהעיצוב הכולל של הגינה: חלק מהמחשבה הניתנת היכן למקם את תאורת הגן נובעת משיקולי עיצוב ויצירת גינה הרמונית ונעימה למראה גם בשעות הערב. תאורת גן לגינה ניתן לשלב במספר צבעים ודאי נתקלתם לא פעם כמה יופי יכולה להוסיף מנורה עם גוון ירוק שמכוונת לעבר צמחיה במסלעה או לעבר עצים בגינה ומוסיפה קצת צבע ורכות למראה הכללי של הגינה.


עוד חשוב לומר לגביי תאורת גן לגינה


שחשוב מאוד שהיא תהיה עמידה לפגעי מזג האויר- כאמור מדובר בתאורה שעומדת חשופה בחוץ לשמש וגשם ולכן בחירה בתאורת גן לגינה איכותית היא חשובה על מנת שהיא תתפקד למשך שנים רבות ולא תיהרס חלילה אחריי חורף גשום אחד. 


למעבר לקטלוג לרכישת תאורת גן

טואול - בניית אתרים